Вівторок, 16.04.2024, 11:08
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна | Ідея гарна !!!!!!!!? - Сторінка 3 - Форум | Регистрация | Вход
МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ
Форма входа
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Як нам змінити світ через Партію снайперів? » Обговорення » Ідея гарна !!!!!!!!? (Розпочнемо обговорення)
Ідея гарна !!!!!!!!?
ГюрзаДата: Середа, 04.06.2008, 21:39 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Quote (Stringer)
За унижение украинского народа предлагают ввести ответственность

Хорошая идея. Только вот унижение украинского народа выражается не только в нападках на национально-исторические ценности, а в большей степени в отвратительном поведении мелких чиновников, обладающих минимальной властью. Согласна, трудно судиться с депутатом, но еще трудней бороться с хамством работников наших гос. структур. Заставить ЖЕК выполнять свою работу (за которую мы все платим, и немало). Заставить участкового принять заявление (он живет за счет моих налогов). Получить справку? НЕРЕАЛЬНО!!! Самое гнусное, на мой взгляд, видеть откровенную безнаказанность всей этой своры и осознавать своё бессилие. Пример: 15-летний подросток избил девочку и забрал у нее мобильный телефон. В милиции матери пострадавшей сказали: молчи и не вякай, это сын участкового. Всё.
Возможно, это слишком уж частный пример, просто очень уж наболело. weep
Теоретически, бороться с этим можно. Теоретически. Жаль, что наше законодательство защищает в первую очередь чиновников, а не народ.


Повідомлення редагував Гюрза - Середа, 04.06.2008, 21:41
 
brahmanДата: Четвер, 05.06.2008, 12:39 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Модераторы
Повідомлень: 32
Репутація: 1
Quote (Гюрза)
Теоретически, бороться с этим можно

Не тільки теоретично, але й практично... Навіть на мента - це з власного досвіду. Всі хто на службі (не працюють, а СЛУЖАТЬ (як собаки)) є дуже перелякані створіння і погрози їх лише від ницості їх натури.

У моєму житті був випадок (не був, а, якоюсь мірою, ще є) коли працівник органів за певних обставин хотів отримати права на мою квартиру. Я не маю ні зв'язків ні влади, але за ОДНУ добу я отримав досить знайомих і в 6 відділі і в СБУ для впливу на цю особу. Я чекав тривалої війни (все ж ціна тому була 60 тис. вічно умовних), але тільки те створіння почуло про зв'язки, як одразу обомліло і потухло. Важливо лише щоб зв'язки були трішки вищі по рангу. Це звичайно не цивілізований метод, але гарно демонструє їх "характер".

Завжди треба розуміти, що за обставин, коли якесь служисько може втратити посаду ви вже на половину біля цілі, а далі просто терпіння і менше страху, купа листів до вище стоячих і суд (у нашому випадку остання інстанція). На кожну погрозу - заява в міліцію, не реагують, в прокуратуру та СБУ. Повірте, завжди є той, хто побажає вислужитись допомагаючи вам. Вони не єдина сила, вони концентрація бидла. Вони можуть допомогти тиснути на вас, але за відсутності страху і впевненій вашій поведінці, швидко полишать свої спроби.

Це висновки зроблені з власного досвіду, вони можуть бути суб'єктивними, але боротись завжди краще ніж плакати в куточку, навіть якщо програти, але отримати досвід для наступної боротьби.

Що стосується ЖЕКу, то там взагалі все просто, якщо правда на Вашому боці, то, майже завжди, далі мера скаржитись не потрібно. Одразу до Вас подзвонить сам "начальник", перепросить, може трішки прогундосить: "навіщо ж ви так, можна ж по іншому" і справа набуде позитивного руху.

Ми просто не звикли боротись за свої права, ми цього не вміємо, а в Европі не одразу все стало гарно і пухнасто, там люди вибороли своє право на свободу і нам вже варто. Просто йти і ламати систему. Не виходить самому? Просити про допомогу! І далі ламати аж до перемоги! Сума таких перемог - це і є громадянське суспільство


Воля або смерть!
 
LaLandinДата: Середа, 18.06.2008, 18:02 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Извините товарищи но мне кажется некоторые люди забыли что «снайпер» это не «девица» которая кричит и ноет что ей и всем блондинкам какие-то плохие люди ломают когти. Снайпер это человек а в нашем случае группа людей или команда которая хочет чтобы политики и всякого рода люди наделенные кокой-то властью знали что за ними следят «СНАЙПЕРА», которые готовы совершить первобытное решение его проблемы. Но без фанатизма, это не должно смотреться как серийные убийства во избежание паники.

Достаточно убить ОДНОГО , а падут на колени ВСЕ.

Повідомлення редагував LaLandin - Середа, 18.06.2008, 19:03
 
PSG-2)Дата: Середа, 18.06.2008, 22:53 | Повідомлення # 34
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
обезглавленная змея- это тот же шланг cool

...in SVD we trust...
 
ded_vovaДата: Четвер, 19.06.2008, 22:18 | Повідомлення # 35
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Шлях один, мені здається - об'єднання, накопичення інформації, допомога тим "кто ввязался в драку" (матеріальна, юридична, консультативна + інформація в пресі - І-НЕТі), а потім ... ЗАЧИСТКА!

Лучше Быть, чем казаться!
 
boxxДата: Середа, 25.06.2008, 10:50 | Повідомлення # 36
Група: Видалені





А згадайте всякі там БТІ. Хто пробував приватизувати ділянки, будинки тощо.
Ці постійні "втрати документів"!!
Строки: 4...6 років
Вони навіть тебе не бачать.
Вбив би!
 
PSG-2)Дата: Середа, 25.06.2008, 11:33 | Повідомлення # 37
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
не словом, а ділом!..

...in SVD we trust...
 
brahmanДата: Середа, 25.06.2008, 11:47 | Повідомлення # 38
Сержант
Група: Модераторы
Повідомлень: 32
Репутація: 1
Солідарність - самооборона - консолідація – наступ-революція (перехід)-нова епоха. Таким має бути шлях. Якщо ми почнемо з наступу без «арт підготовки», тоді залишимось у програші. Досвід революцій вказує на те, що усе починається з протистояння (зверніть увагу, не нападу) до влади. Це агітація, пошук фінансування і підготовка фахівців (агітаторів, терористів, спецназ). Цей етап має буди базовим. Паралельно має розвиватись 2 потоки. 1 - політичний (обличчя і розум руху) і 2 - війсковий (м'язи руху). Політичний - це зв'язок з населенням, діалог з "владою", залучення коштів, юридична і фінансова підтримка активістів. Мітинги, страйки, агітки, ЗМІ - це все політичне крило. Про військове крило мають (на першому етапі) ходити тільки чутки і примарні міфи.

Політичне крило є свого роду "зовнішнім колом" організації, виступаючи буфером між світом і "внутрішнім колом" військовою організацією. В свою чергу військова організація - це таємний орган, перебування у якому не афішується і є таємним. Усі члени військової організації є членами політичного крила, що й є їх видимим статусом. Військова організація (принаймні її частина) виконує роль "служби безпеки" (СБ), яка в свою чергу перевіряє усіх членів, як політичної так і військової організації. Знову ж таки СБ підпорядкована безпосередньо лідерам руху і підзвітна тільки їм.

СБ приймає рішення по кожному члену політичного крила про зміну його статусу і перехід у військове.

Чіткої ієрархічності немає. Тобто військова організація не є вищою політичної. Це, по суті, та сама структура, тільки специфіка роботи її членів інша. На початку роль її членів - захист виступів населення, протидія державній міліції у спробах підкорити рух. Звичайно, військовий вишкіл, тактика ведення бою, навики володіння зброєю - це все має бути у багажу знань члена військової організації. Але це про всяк випадок (на майбутнє)

Ми повинні розуміти, що будь яка організація, яка протиставить себе державній машині, стає автоматичним ворогом як системі так і зомбованому нею населенню. Тому політичне крило має діяти дуже активно в агітаційному напрямі. Постійно підтримувати людей (Українців) у їх протистоянні до влади. Хай то скарги, суди і т. ін., скрізь має бути підтримка і перемога. Якщо має місце відверте ігнорування закону тоді... (є ж і військове крило). Перемога має бути об'єктивно висвітлена у ЗМІ (які мають бути і свої, партійні, навіть заборонені, але активні).

Коли діяльність піде у такому напрямки, це привабить людей. І як сказано у http://observer.sd.org.ua/news.php?id=13465: «Моя мета — не організація революції, — тому що революція прийде сама. Моя мета — заснувати Республіканський тимчасовий уряд». Тому дерзаймо....


Воля або смерть!
 
boxxДата: Середа, 25.06.2008, 12:05 | Повідомлення # 39
Група: Видалені





Слухайте,
я ото читаю це все - то це є терорестична організація.
А чи не СБУ цей сайт видумало, щоб вирахувати потенційних кандидатів у терористи?
Ну пам"ятаєте там галас навколо "одноклассников" ?
 
PSG-2)Дата: Середа, 25.06.2008, 12:09 | Повідомлення # 40
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
я не слышал, а в чём дело там было?

...in SVD we trust...
 
boxxДата: Середа, 25.06.2008, 12:15 | Повідомлення # 41
Група: Видалені





Quote (PSG-2))
я не слышал, а в чём дело там было?

Та там сказали, що це ФСБ створило цей сайт, щоб мати собі базу на людей їхні зв"язки з іншими, де служили, де вчилися і з ким тощо
Може і фігня але щось у цьому є
Ти ж не знаєш, чи можуть вони обійти проксісервер та взнати твою реальну ІР адресу. Я думаю, що можуть.

П.С. Я не параноїк? wacko

 
PSG-2)Дата: Середа, 25.06.2008, 12:18 | Повідомлення # 42
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
мне то пох, из моей локальной сети, все выходят в инет под одним айпи, не ну ежели я напартачю дето, и меня захотят взять за жабры, то контора может выдать мой внутрисетевой айпи, но я там работал, и меня не здадут!))

...in SVD we trust...
 
brahmanДата: Середа, 25.06.2008, 14:41 | Повідомлення # 43
Сержант
Група: Модераторы
Повідомлень: 32
Репутація: 1
Quote (PSG-2))
, но я там работал, и меня не здадут!))

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin паліво, а чи кожен з вашої локалки працював у тій конторі? biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Воля або смерть!
 
PSG-2)Дата: Середа, 25.06.2008, 17:32 | Повідомлення # 44
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
нет! как ни странно, промальпинист им нужен был один, и ним был я)))

...in SVD we trust...
 
brahmanДата: Середа, 25.06.2008, 18:29 | Повідомлення # 45
Сержант
Група: Модераторы
Повідомлень: 32
Репутація: 1
Quote (PSG-2))
нет! как ни странно, промальпинист им нужен был один, и ним был я)))
Ну, то ви, буквально, написали ПІБ, адресу і паспортні дані biggrin . Конспіратор!


Воля або смерть!

Повідомлення редагував brahman - Середа, 25.06.2008, 18:29
 
Форум » Як нам змінити світ через Партію снайперів? » Обговорення » Ідея гарна !!!!!!!!? (Розпочнемо обговорення)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz